Informacje dla lekarzy

Ośrodek Pielęgniarstwa "Pomoc w zdrowiu i w chorobie" sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej opiece długoterminowej. Nasza współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne w ramach opieki długoterminowej w zakresie usług całodobowych w zakładach pielęgnacyjno- opiekuńczych, a także w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej.

Przyjęcie do opieki długoterminowej

Ze względu na wytyczne NFZ oraz Ministerstwa Zdrowia przyjęcie Pacjenta do naszych usług opieki długoterminowej wymaga wcześniejszej kwalifikacji na podstawie dostarczonej dokumentacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu, staramy się wyjść naprzeciw, tak aby proces przyjęcia do opieki był jak najbardziej bezproblemowy i komfortowy dla Pacjenta i jego rodziny.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym materiałem, który zawiera niezbędne informacje dotyczące przygotowania dokumentacji oraz wszelkich form pomocy dostępnych dla osób przewlekle chorych. Jesteśmy tu, by pomóc i służyć wsparciem na każdym etapie procesu przyjęcia do opieki długoterminowej.

Ośrodek Pielęgniarstwa