Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Rudzie Śląskiej

Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach został otwarty w 2014 roku. To nowoczesne i starannie zaprojektowane miejsce, które dba o komfort i potrzeby pacjentów.

Zakład zapewnia codzienną, specjalistyczną pielęgnację i rehabilitację dla osób, którym uniemożliwia to ich choroba lub uraz. Pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz sale Intensywnego Nadzoru Pielęgniarskiego (dla pacjentów w najcięższym stanie zdrowia) gwarantują odpowiednią opiekę. Pacjenci ośrodka mają zapewnioną stałą opiekę lekarską i pielęgniarską oraz dostęp do nowoczesnych metod rehabilitacji, dostosowanych do ich potrzeb.

Ośrodek Pielęgniarstwa

Dostosowanie do potrzeb pacjentów

Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i łazienki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto wszystkie pomieszczenia, w których mogą przebywać chorzy, zostały także wyposażone w instalację przyzywową (przywołanie pielęgniarki). Wnętrza Zakładu cechują piękne, indywidualnie dobrane kolory, ułatwiające orientację. Dodatkowo specjalnie wybrane fototapety w każdym pokoju tworzą wyjątkową atmosferę, sprzyjającą szybkiemu powrotowi do zdrowia.

Dogodna lokalizacja

Zakład znajduje się w spokojnej okolicy w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach, zaledwie 4 km od zjazdu z Autostrady A4. Otoczenie zieleni i krzewów leszczynowych, które często odwiedzają wiewiórki, sprawia, że miejsce to jest nie tylko funkcjonalne, ale także przyjemne dla pacjentów i ich rodzin.

Budynek składa się z trzech pięter i podzielony jest na strefy. Na pacjentów czekają nie tylko komfortowe pokoje, ale także przestronna sala pobytu dziennego i stołówka oraz sala rehabilitacyjna z przepięknym widokiem na panoramę miasta, nowocześnie wyposażona w sprzęt rehabilitacyjny na miarę europejską.

Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w zdrowiu i w chorobie

Pobierz dokumenty

Pobierz dokumenty wymagane do przyjęcia Pacjenta do Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Rudzie Śląskiej.