Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Tarnowskich Górach

Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Tarnowskich Górach to nowoczesna placówka, której historia sięga roku 2001. Od stycznia 2009 roku działa jako kompleks rozbudowany o dodatkowe dwa pawilony, zapewniając jeszcze lepsze warunki dla swoich podopiecznych.

Położony w dzielnicy Tarnawice Stare, blisko znanego Ośrodka Rehabilitacyjnego w Reptach, Zakład oferuje nie tylko wysoką jakość opieki, ale także niesamowicie czyste powietrze - rzadko spotykane na terenie Śląska. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Co więcej, nasz zespół stale pracuje nad jego doskonaleniem i ulepszaniem, aby zapewnić naszym pacjentom domową i serdeczną atmosferę podczas ich pobytu.

Ośrodek Pielęgniarstwa

Komfort i bezpieczeństwo

Zakład oferuje przestronne i komfortowe pokoje 2- i 3-osobowe. Są one wyposażone w wygodne, elektrycznie sterowane łóżka rehabilitacyjne z materacami przeciw odleżynowymi, zapewniającymi maksymalny komfort i bezpieczeństwo oraz prywatne łazienki. W pokojach znajdują się także telewizory oraz instalacja przyzywowa. Pensjonariusze mają dostęp do obszernej jadalni oraz salę do ćwiczeń rehabilitacyjnych wraz z wyposażeniem w elektroterapię i pole magnetyczne. Otaczający budynek ogród dodaje uroku i sprzyja relaksowi.

Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Tarnowskich Górach

Opieka medyczna na najwyższym poziomie

Placówka zapewnia opiekę zarówno nad osobami z typowymi problemami wieku podeszłego, jak i pacjentami wymagającymi specjalistycznej rehabilitacji medycznej. Wyspecjalizowana kadra medyczna, w tym lekarze, pielęgniarki, terapeuci i personel opiekuńczy, dba o stabilną i bezpieczną opiekę nad każdym podopiecznym. Nasz personel jest wyczulony na problemy osób wymagających przewlekłej, stabilnej i bezpiecznej opieki medycznej.

Szacunek i życzliwość

W Zakładzie podopieczni są traktowani z szacunkiem i życzliwością, zawsze znajdując czas na rozmowy i wspólne zajęcia. Terapeuci prowadzą różnorodne programy zajęć, zapewniając rozrywkę i aktywność podczas wolnych chwil. Realizowany jest zróżnicowany program ćwiczeń i treningów pod okiem wykwalifikowanych terapeutów. To czas, który sprzyja rozwojowi i integracji społecznej.

Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w zdrowiu i w chorobie

Potrzebne dokumenty

Pobierz dokumenty wymagane do przyjęcia Pacjenta do Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Tarnowskich Górach.