Opiekun/Opiekunka medyczna

Wymiar czasu pracy

Pełny etat/ niepełny etat/ forma umowy do uzgodnienia

Opis stanowiska

  • Wspieranie Pacjentów w ich codziennych potrzebach i działaniach.
  • Pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się karmienie/ pomoc przy spożywaniu posiłków i dopajanie Pacjentów między posiłkami.
  • Pomoc w poruszaniu się Pacjentom niepełnosprawnym.
  • Współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia Pacjentów.
  • Dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania Pacjentów.

Wymagania:

  • dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu opiekuna medycznego
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • otwartość na relacje z innymi ludźmi.
  • gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym również w weekendy.
  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku, nie jest to jednak warunek konieczny

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach pracy w Ośrodku Pielęgniarstwa.
  • Miłą atmosferę i wzajemną pomoc.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy

Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy ul. Cegielniana 7 Ruda Śląska – Kochłowice (41-707)
Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy ul. Doniecka 1e Tarnowskie Góry (42-612)
Opieka w miejscu zamieszkania Pacjenta ul. 1 Maja 288 Ruda Śląska (71-710)