Lekarz - Lekarz Internista

Nazwa stanowiska

Internista Geriatra Lekarz medycyny rodzinnej

Wymiar czasu pracy

Niepełny etat/ forma umowy do uzgodnienia

Opis stanowiska

  • Ocena i stałe monitorowanie zdrowia Pacjentów
  • Ordynowanie i dokumentowanie zleceń lekarskich.
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
  • Ścisła współpraca z lekarzem koordynującym.
  • Wypisywanie recept/ zleceń

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • tytuł specjalisty (choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna, geriatria)./ lub w trakcie specjalizacji

Miejsce pracy

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Ul. Cegielniana 7 Ruda Śląska- Kochłowice (41-707)
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy ul. Doniecka 1e Tarnowskie Góry (42-612)